02 Ağustos 2013

Vakıfbank 5 Aydır Gelemeyen Kredi Kartı!

Mart 2013 tarihi ile yenilenen Vakıfbank World Card kredi kartım 5 aydır gelmiyor. Adres değişikliği bildirimi yaptığım halde, ekstrelerim yeni adresime geldiği halde, kartım Erzurum'a gönderiliyor bu durumu bile zar zor öğreniyorum. Erzurum'dan yeni adresim Zonguldak şubesine gönderildiği ve belirli bir süre sonunda kontrol etmem bilgisi veriliyor.

Zonguldak şubesine gidiyorum gelmedi diyorlar, bekliyorum haber vermiyorlar, bugün arıyorum kartınız halen Erzurum'da diyorlar. 5 ay olmuş ve kartım gelmemiş Zonguldak şubesine yönlendirme yapayım diyorlar hala. Adresime göndermiyorsanız kapatın diyorum tamam diyorlar hiç bir çözüm yok. Müşterisine bu kadar az değer veren bir kuruluş olamaz.

Ahmet 70 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet12 Ağustos 2013

    Bugün 12 ağustos, aradan 10 gün geçmiş ve beni Zonguldak şube arıyor. diyor ki; kartınız 10 hazirandan beri burda, kartınız iptal olmuş ama isterseniz yeni kart çıkaralım. Hayır anlamadığım şu; kart iptal oluncaya bekleyeceğinize kart geldiğinde arasanıza ya. ben gün aşırı bankayı ziyaret edemem. ayrıca çağrı merkezi kart hala Erzurum'da derken kart aslında Zonguldak'taymış, kim doğru söylüyor, bu kopukluk neden, niye müşterilerinizi doğru bilgilendiremiyorsunuz, mağdur ediyorsunuz?

  • VakıfBank Temsilcisi02 Ağustos 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön