Vakıfbank 3 Taksitle Aldığım Ürün 9 Taksit Olarak Ekstreme Yansıdı.

Ali Fuat D. |

İnternetten 3 taksitle yapmış olduğum alışveriş banka ekstreme 9 taksit olarak yansıdı. Bankayı arayarak işlemi 3 taksitte yaptığımı ancak 9 taksit olarak yansıdığını söyledim. Onlar, bunun banka kampanyası olduğunu 3 taksite artı 6 taksit yapıldığını söyledi. Ben kampanyadan yararlanmak istemediğimi, zaten kampanyadan haberimin olmadığını söyledim.

İşlemi 3 taksitle yaptığım sırada bana artı 6 taksit bilgisinin verilmediğini belirttim ancak bilgim ve isteğim dahilinde bankam usulsüz olarak bana fazla taksit yansıttı. Şimdi bunu düzeltemeyeceklerini söylüyorlar. Müşterisinin bilgisi dahilinde olmadan kafalarına göre işlem yapan bir banka olarak Vakıfbank'ı şikayet ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre Kredi Kart Taksitlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  10:06

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr