Vakıfbank 1 Aydır Bonusumu Yüklemedi!

Celal T. |

1) Geçen yıl cep telefonuma gelen mesaja göre "yurt dışı alışverişlerinin %10' bizden" diyen Vakıfbank kampanyasına ilgili numaraya mesaj göndererek katıldım. Yurt dışı harcamalarımı Vakıfbank kredi kartı ile yaptım. 2 kez başvuruma ve her seferinde 1 hafta içinde size sonucu bildiririz demelerine rağmen 1 yıl geçti hala sonuç yok.

2) Geçen ay yurt dışına çıkarken kendi ifadeleri ile Platinum kart sahiplerine " 7 günü geçmeyen seyahat sigortası bizden" di! Açtım telefonu, ücretsiz evet doğru dediler, sigortayı aldık, ama bir de baktım ki ekstrede sigorta ücreti var!

3) Ha bir de, 7/24 Bankacılıkmış. Telefon numarasındaki ilgiliye 30 dk. da ulaşmak mümkün değil. Vakıfbank'a yakışmıyor.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Erişim Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Celal T.
  23 Kasım
  23:11

  Eski tas eski hamam !

 • 18 Kasım
  14:50

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr