11 Mayıs 2015

Vakıf Taşdelen Su Suyun İçinden Çıkan Yabancı Madde!

Ataşehir İçerenköy'de Vodafone bayisiyim ve şubemizde neredeyse 1 yıldır Vakıf Taşdelen Su ve Sebil kullanmaktayız. 7/05/2015 tarihinde Vakıf Taşdelen Su İçerenköy bayisinden sipariş ettiğim suyun içinden yabancı böceğe benzer bir madde çıkmıştır.

Bu durum aşırı derecede mide bulandırıcı bir deneyim olmuştur. Sonuçta takdir edersiniz ki su yaşamımızı sürdürebilmemiz için en değerli ihtiyacımızdır. Çeşme suyundan pis diye kaçıp marka değerine güvendiğimiz bahsi geçen firmadan haftalık ortalama 2 damacana su alıp bir sürüde para akıtıyoruz sırf ''temiz'' su tüketelim diye. Bu şikayetimi ilk olarak firmaya bildirdim. Fakat kendileri sadece yeni su getirdi bana.

Batuhan 8.329 Okunma

Cevaplar

  • Vakıf Taşdelen Su Temsilcisi23 Mayıs 2015

    Merhaba, konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli inceleme tamamlanmıştır. Su ile ilgili yapılan analizlerde insan sağlığına zararlı herhangi bir bulgu tespit edilememiştir. Ancak sudaki problemin, kullanılan sebilinden kaynaklı olduğu sonucuna varılmıştır. Kullandığımız sebillerde plastik yerine paslanmaz su hazineli olması ve borularında yine aynı şekilde paslanmaz olması tercih edilmelidir. Ayrıca Sebillerin en azından 6 ayda bir ozon ile profesyonel olarak temizlenmesini öneririz. Şirketimiz tarafından sebil temizliği ücretsiz olarak, işinin ehli profesyonel şirketler aracılığı yapılmaktadır. Bilginize sunarız. Saygılarımızla, Vakıf Taşdelen Su

  • Batuhan 11 Mayıs 2015

    Ben yeni su istemiyorum. Ve asla bu markayı bir daha kullanmayacağım. Elimde duruyor hala bu yabancı maddeyi içeren bardak alınıp incelensin bu ürün. Mide bulantısından su içemiyoruz sabahtan beri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön