23 Mart 2013 #1702499

Vakıf Emeklilik Puanlarımı Vermedi!

Vakıf Emeklilik ile Vakıfbank world kart bir kampanya yaptı; 28 şubata kadar Vakıf Emeklilikten bireysel emeklilik yaptırıp ödemelerini world kartla yapanlara ayda 15tl olmak üzere toplam 90tl world puan verilecekti.


Eşim için 24 şubatta bireysel emeklilik yaptırdım ve ilk ödeme world karttan 26 şubatta çekil ancak martın onuna kadar yüklenmesi gereken 15 wp yüklenmedi. derhal yüklenmesini istiyorum. ya da poliçemi iptal edin paralarımı kuruşuna kadar geri verin.

Tahir 228 Okunma

Cevaplar

  • Vakıf Emeklilik Temsilcisi26 Mart 2013

    Bu alanda yapmış olduğunuz şikayetinize, kişisel yatırım ve kimlik bilgilerinizin güvenliği dikkate alınarak cevap verilememiştir. Dilek, şikayet ve isteklerinizi Şirketimiz http: www.vakifemeklilik.com.tr internet sitesinde, 444 9 237 çağrı merkezinden veya Muallim Naci Cad. No 22 Ortaköy İSTANBUL adresine göndereceğiz mektupla iletmenizi, rica ederiz. Şirketimize yapılan, Şikayet ve isteklerinizi belirtilen iletişim kanallarından biriyle ulaştırmanız halinde, yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bildirir, İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön