21 Şubat 2013 #1646708

Vakıf Emeklilik Poliçe İptali!

Vakıf emeklilik 220 906 23 numaralı hayat sigortası poliçesini iptal edebilmek için telefon açarak gerekli belgeleri 5 şubatta aps ile gönderdim daha sonra teğit etmek için aradığımda 11 şubatta ellerine ulaştığı belgelerin eksiksiz olduğu, 5 iş günü içerisinde paranın hesabıma yatırılacağı ifade edildi.


20 şubatta tekrar aradım ancak bu kezde çağrı merkezinden arandığımı ve açmadığım için paranın hala hesabıma aktarılmadığı ifade edildi. Hangi gerekçeyle işlemin uzatıldığı sorduğumda standart olduğu ayrılmak hususunda emin olup olmadığı gerekçe vs için olduğu ifade edildi. Düşünün belgeleri göndermişim teğit etmek için aramışım hala garip garip uygulamalarla süreç uzayıp duruyor.

Özkan 178 Okunma

Cevaplar

  • Vakıf Emeklilik Temsilcisi27 Şubat 2013

    Bu alanda yapmış olduğunuz şikayetinize, kişisel yatırım ve kimlik bilgilerinizin güvenliği dikkate alınarak cevap verilememiştir. Dilek, şikayet ve isteklerinizi Şirketimiz http: www.vakifemeklilik.com.tr internet sitesinde, 444 9 237 çağrı merkezinden veya Muallim Naci Cad. No 22 Ortaköy İSTANBUL adresine göndereceğiz mektupla iletmenizi, rica ederiz. Şirketimize yapılan, Şikayet ve isteklerinizi belirtilen iletişim kanallarından biriyle ulaştırmanız halinde, yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bildirir, İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Vakıf Emeklilik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön