Vakıf Emeklilik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Vakıf Emeklilik Ödeme Aracı İçin Hesap Açılaması İçin Ücret Talebinde Bulunuyorlar

2.507görüntüleme
Yunus
Yunus 24 Ağustos 2020 10:36

06.08.2020 tarihinde kendi isteğimle çocuklarım için beş başvurdum ilk başta ödeme kanalını kredi kartı seçtim daha sonra CV kodu istenince kredi kartı bilgilerini sildirdim ödeme yapılması İçin de VakıfBank'tan hesap açılması gerek bunun içinde hesap ücreti isteniliyor. Ben böyle bir şey ne gördüm ne duydum böyle yaparak sizlere kimse beş yaptırmaz bugün itibariyle sözleşmeyi sonlandırarak çıkış yaptırdım. 

Benim param bankanızda sizde kazançlı çıkıyorsunuz yetmediği gibi hesap acılı içinde ücret talebinde bulunuyorsunuz. Çağrı merkezinizde konu hakkında şikayeti almıyor haklı oldukları İçin şikayet değerlendirmiyorlar. Bu sistemin nasıl çalıştığını ya kendileri bilmiyorlar ya da Şub müdürleri kafalarına göre hesap işletim ücreti istiyorlar diğer bir konu da ilk başta para kesintisi yok demiştik para yatar yatmaz yönetim fonu kesildi.

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik24 Ağustos 2020 10:49

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.vakifemeklilik.com.tr’de yer alan Sorun Çözelim adımından veya 0850 222 9 237 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, VAKIF EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş.

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik24 Ağustos 2020 14:10

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 24.08.2020 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, VAKIF EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler