23 Mayıs
Yorum Yap
#10474320

Vakıf Emeklilik İptal Hakkında Yanlış Bilgi Veriyor!

Artvin'de 15.15.2015 tarihinde VakıfBank bireysel emekliliğe giriş yaptım. Kabul etmemiz için istediğiniz zaman çıkarsınız ücret kesintisi olmaz vs. Dedi iş yerime gelen temsilci. İki yıl doldurdum ve çıkmak istediğim için aradım. Devlet katkısını alamazsınız ve 600 küsur kesinti olur çıkmayın üç yılı doldurun dediler. (başta da 3 yıl zorunluluğunu yine demediler. Sözleşme var diyeceksiniz anlayana helal olsun fotoğrafını atacağım.)


Tamam dedim ve bu ayın 15 i itibari ile 3 yıl doldu diye aradım iptal ettireceğim dedim. 450 bilmem ne 150 bilmem ne kesintisi olacak dediler. 200 TL'de devlet katkısı alacakmışım.


Ne anladım ben bu işten geçen sene 3 yılı doldurun masraf ücreti kesinti olmasın diyorlardı şimdi yine yan çizdiler e posta göndereceğiz dediler. bugün 23 Mayıs e- posta bir şey yok. Şu tarihte gelir diyen yok.

Sümeyye 1.100 Okunma

Cevaplar

  • Vakıf Emeklilik Temsilcisi23 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili .23.05.2018 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmış olup, geri bildiriminiz detaylı olarak incelenerek elektronik posta adresinize de bilgilendirme yapılacaktır. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, Vakıf Emeklilik

  • Vakıf Emeklilik Temsilcisi23 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.vakifemeklilik.com.tr’de yer alan Sorun Çözelim adımından veya 0850 222 9 237 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Vakıf Emeklilik

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler