20 Mart 2013 #1695954

Vakıf Emeklilik İade İşlemini Yapmadı!

2012 yılı sonunda bağlı bulunduğum kuruma gelen Vakıf Emeklilik görevlileri bireysel emeklilik sistemini anlattılar kendilerine başka bir emeklilik sisteminde olduğumu söylediğimde kendi sistemlerinin daha iyi olduğunu, giriş aidatı bile alınmadığını söylediler .


Bende bunun üzerine kabul ettim 2 taksit yatırdıktan sonra çeşitli maddi sebeplerden dolayı çıkmak istediğimi söyledim bana giriş aidatı kesintisi yapılacağını ve bir şey alamayacağımı söylediler. Ben kabul ettim ancak bana geri dönüş olmadığı gibi bunun üzerine 2 taksit daha kestiler.

Gökhan 324 Okunma

Cevaplar

  • Vakıf Emeklilik Temsilcisi26 Mart 2013

    Bu alanda yapmış olduğunuz şikayetinize, kişisel yatırım ve kimlik bilgilerinizin güvenliği dikkate alınarak cevap verilememiştir. Dilek, şikayet ve isteklerinizi Şirketimiz http: www.vakifemeklilik.com.tr internet sitesinde, 444 9 237 çağrı merkezinden veya Muallim Naci Cad. No 22 Ortaköy İSTANBUL adresine göndereceğiz mektupla iletmenizi, rica ederiz. Şirketimize yapılan, Şikayet ve isteklerinizi belirtilen iletişim kanallarından biriyle ulaştırmanız halinde, yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bildirir, İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön