13 Şubat
Yorum Yap
#11580285

Vakıf Emeklilik Habersiz Sigorta Parası Kesiyor!

12.02.2019 tarihinde Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullandım. Krediyi kullanırken bankadaki görevli hayat sigortasının ve masrafların zorunlu olarak yapılması gerektiğini söyledi. Söylediği masraf ve sigorta için 500₺ fazladan kredi kullandım. Ancak görevli Ferdi Kaza Sigortası ve KMH sigortası yapacağını söylememişti. 12.02.2019 tarihinde kullandığım ihtiyaç kredisi için benden tahsil edilen Ferdi Kaza Sigortası ve KMH sigortası bedellerinin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Mertcan Mertcan 560 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Vakıf Emeklilik Temsilcisi14 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 14.02.2019 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, VAKIF EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş.

  • Vakıf Emeklilik Temsilcisi14 Şubat

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.vakifemeklilik.com.tr’de yer alan Sorun Çözelim adımından veya 0850 222 9 237 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, VAKIF EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler