Vakıf Emeklilik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Veysel'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Vakıf Emeklilik Eksik Bilgilendirme

1.652görüntüleme
Veysel
Veysel 29 Temmuz 2020 14:26

İşyerinde bulunduğumda banka görevlileri BES ile ilgili geldiğini altın hesabına dayalı BES in getirisinin iyi olduğunu faizsiz sistem olduğunu söyledi. 400 TL lik yaptırmak istedim. 2 eşime 2 bana 100 TL den yapalım istediğiniz zaman çıkarsınız sizin için daha iyi olur dedi. Mantıklı geldi kabul ettim. Maddi durumdan dolayı 1 adet kendi hesabımı 1 adet eşimin hesabını iptal ettim para iadeleri kesintilerle yapıldı. Eşime ait kalan son sözleşme içinde iptal başvurusunda bulundum. Ancak para yatmadı. Araştırdığımızda 1135 TL nin hepsinin giriş aidatı olarak kesildiğini öğrendik yani getirisi olmadığı gibi paramızdan da olduk. Bayram öncesi zor durumdayız paramız hiç olacağına sözleşmeyi devam ettirelim dedik. Banka onu da kabul etmiyor. Bu nasıl bir hakka girmektir?1135 TL2min bankanızca alınmasını istemiyorum mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik29 Temmuz 2020 14:36

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.vakifemeklilik.com.tr’de yer alan Sorun Çözelim adımından veya 0850 222 9 237 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, VAKIF EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş.

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik29 Temmuz 2020 16:18

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 29.07.2020 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, VAKIF EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler