24 Nisan 2013 #1759936

Vakıf Emeklilik Ayrılma Poliçemi Göndermiyor!

Daha önce personellerinizle telefonda görüştüm bana ayrılma poliçemi gönderdi işlerimden dolayı o zamanlar gönderemedim fakat daha sonra yaklaşık 15 20 gün önce telefonda görüştüğüm kişi bana 5 iş günü içinde kesin olarak gönderileceğini söyledi. poliçeler kaç ay dedi bilmiyorum belirli bir süre geçerliymiş telefonda ses kayıtlarında vardır dinleyebilirsiniz.


Vakıf emeklilik ailesine günler nasıl geçiyor farklı bir dünyada mısınız yoksa dalga mı geçiyorsunuz. sizden bana borç para yada kredi gibi birşey istemiyorum bana benim paramı verin aylardır param sizde üstüne hiç bir getiride yok. bari yarım elma deyip bizim paramızıda kazandırsaydınız. poliçemi yollayın paramı alayım.

Mehmet 132 Okunma

Cevaplar

  • Vakıf Emeklilik Temsilcisi24 Nisan 2013

    Bu alanda yapmış olduğunuz şikayetinize, kişisel yatırım ve kimlik bilgilerinizin güvenliği dikkate alınarak cevap verilememiştir. Dilek, şikayet ve isteklerinizi Şirketimiz http: www.vakifemeklilik.com.tr internet sitesinde, 444 9 237 çağrı merkezinden veya Muallim Naci Cad. No 22 Ortaköy İSTANBUL adresine göndereceğiz mektupla iletmenizi, rica ederiz. Şirketimize yapılan, Şikayet ve isteklerinizi belirtilen iletişim kanallarından biriyle ulaştırmanız halinde, yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bildirir, İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön