Vakıf Emeklilik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Türkiye Hayat Emeklilik (Vakıf Emeklilik) İptal Ettirdiğim Halde Şimdiye Kadar Hesabıma Yatmadı

2.189görüntüleme
Hanife
Hanife 22 Kasım 2020 09:17

Eşimle aynı gün aynı saatte aynı dakikada Bireysel emekliliğimi iptal ettirip para iadesini istedim fakat, eşimin hesabına kendi parası yattı, benim hesabıma yatmadı, neden acaba haksızlık değil mi? Ya getirisine ne demeli tamamen hayal kırıklığı çok pişmanım Beş için, şaka gibi ödenecek paralar... Yıllardır dişimden tırnağımdan biriktirip harcamadığım paralar enflasyon karşısında erimiş.. Ayrıcalık paraya gelince hakkım olan parayı ödememek için direniyorlar.

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik23 Kasım 2020 09:05

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talebinizi www.turkiyehayatemeklilik.com.tr'de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden bizlere iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik24 Kasım 2020 10:31

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 23.11.2020 tarihinde sizi aradık ancak ulaşamadık. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talebinizi www.turkiyehayatemeklilik.com.tr'de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden bizlere iletebilirsiniz. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler