Vakıf Emeklilik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Türkiye Hayat Emeklilik (Vakıf Emeklilik) Zorunlu BES Kesintisi

528görüntüleme
Ali
Ali 21 Eylül 2020 12:09

Bireysel emeklilik sistemine zorunlu katılım diye kimsenin rızasını almadan belli bir miktar kesinti yapıyorsunuz. İstemediğimiz takdirde cayma hakkımızı kullanmanıza izin vermiyorsunuz 10 günü içerisinde dönüş yapılacak dedikten sonra 40 gün geçiyor ne bir bilgilendirme ne bir işlem yapılıyor. İnsanların paralarını hiçbir faiz ödemeden BES adı altında kullanıyorsunuz.

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik21 Eylül 2020 12:10

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik21 Eylül 2020 14:22

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 21.09.2020 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler