Vakıf Emeklilik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Türkiye Hayat Emeklilik (Vakıf Emeklilik) Zamanında Ödeme Yapmadılar

1.543görüntüleme
Nilgün
Nilgün 24 Kasım 2020 12:12

13 ekimde 5 yılımı tamamladığım bireysel emeklilikten çıkış talebinde bulundum daha sonra beni arayıp 5 yılınız gün olarak dolmadı deyip talebinizi iptal edelim dolunca tekrar talep edersiniz denildi ben de birkaç gün varsa o zaman yapayım o zaman dedim ama beni yanlış bilgilendirdiler sonra tekrar aradım sizin 5 yılınız dolmuş zaten denildi o zaman çıkış talebim devam etsin dedim. Onlar da çıkış talebimi iptal etmeyip işlemi gerçekleştireceklerini söylediler ve gönderilen evrakı doldurup mail olarak geri göndermemi istediler 22 ekimde doldurup gönderdim 20 günü içinde paranız iade olacak denildi fakat 20 gün doldu iade olmadı tekrar aradım çıkış talebinizi iptal etmişsiniz diye geri dönüş yapıldı tekrar talep oluşturduk denildi. Üstelik 10 gün önce aradım 22 ekimde evrakınız ulaşmış 20 iş günü dolmadı henüz 20 iş günü içinde ödemeniz gerçekleşecek denildi. Neden insanı bu kadar mağdur ediyorsunuz.? Lütfen bir an önce paramı ödeyin.!

Gelişme
Gelişme

30 Kasım 2020 12:29

65740725 sözleşme numaralı bireysel emekliliğimden ekim ayında çıkış talebinde bulundum. 22 ekimde gönderilen evrakı doldurup mail olarak geri gönderdim. 20 iş günü için paranız verdiğiniz hesaba yatar denildi 28 ekimde çıkış talebim iptal edilmiş. 11 kasımda bilgi almak işin aradım bir adet çıkış talebiniz bulunmaktadır 20 iş günü dolmamış bekleyin denildi. 24 kasımda para yatmadığı için tekrar aradım çıkış talebinizden vazgeçmişsiniz denildi 22 ekimden 11 kasıma kadar hiç arama yapmadım neye göre iptal edildi ya da 28 ekimde iptal edildiyse 11 kasımda aradığımda bir adet çıkış talebiniz var 20 iş gününün dolmasını bekleyin denildi ve 24 kasımda tekrar talep açılıp 20 iş günü süre var ama aciliyetinizi belirttik en kısa zamanda paranızın yatmasını sağlayacağız denildi. Ben de bu hafta yatırılmasını istiyorum dedim fakat tabii ki hala yatmadı daha ne kadar daha mağdur edeceksiniz birisi lütfen açıklama yapsın arıyorum süre belirtemiyoruz diyorsunuz.

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik24 Kasım 2020 12:26

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talebinizi www.turkiyehayatemeklilik.com.tr'de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden bizlere iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik24 Kasım 2020 14:18

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 24.11.2020 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler