Vakıf Emeklilik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Abdullah'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Türkiye Hayat Emeklilik (Vakıf Emeklilik) Paramı Vermiyorlar Lütfen Yardımcı Olun

504görüntüleme
Abdullah
Abdullah 23 Kasım 2020 21:55

Yaklaşık 6 ay önce bireysel emekliliğe Vakıf Emeklilik üzerinden üye oldum. 6. Ayımda ayrılmak istedim ekonomik sıkıntılarımdan dolayı ancak tarafıma sıfır tl ödeneceği hiçbir şekilde tarafıma para ödenmeyeceği cevabını aldım bu zamana kadar 1.350 TL katkı payı ödedim lütfen çıkış işlemlerini tamamlayın ve paramı bana iade edin.

Gelişme
Gelişme

3 hafta önce

Yaklaşık 6 ay önce Vakıf Emeklilik beşe üye oldum ancak borclarm nedeniyle ayrılmak istedgimi kendilerine ilettim bana 0 TL iade edileceğini söylediler yani ben oraya hiç para yatırmamışım gibi yatırdığım 1300 TL yi görmezden gelip silmeye kalktılar lütfen ayrılma talebimi onaylayın ve paramın tamamını iade edin

3 hafta önce

Vakıf Emeklilik'i arayarak ayrılma talebinde bulundum ancak hiçbir şekilde yardımcı olunmadı lütfen sorunumu çözün ve ayrılmak için ihtiyacım olan formu tarafıma gönderin arıyoruz ulaşamıyoruz e posta istiyoruz göndereceğiz belgeleri diyorsunuz telefonu kapattıktan sonra hiçbir şekilde dönüş yapmıyorsunuz lütfen yardımcı olun

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik24 Kasım 2020 09:58

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talebinizi www.turkiyehayatemeklilik.com.tr'de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden bizlere iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik24 Kasım 2020 10:35

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 24.11.2020 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Abdullah
Abdullah24 Kasım 2020 11:09

Teşekkürler

1 Yorum

Sefa
Sefa15 Aralık 2020 13:09
 

Merhaba paranızı geri alabildiniz mi benim de 10 ay oldu çıkış yapmak istiyorum da

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler