Vakıf Emeklilik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Türkiye Hayat Emeklilik (Vakıf Emeklilik) Para İadesi Süresi

683görüntüleme
Yasar
Yasar 14 Kasım 2020 16:02

Yaklaşık iki hafta önce sistemden ayrıldım istenilen belgeleri gönderdim fakat hala para iadesi hesabıma geçmedi, arayacağız dediler arayan da yok daha ne kadar bekleyeceğiz anlamadım. Belki acil ihtiyacımız var ama ilgilenen yok acarken iyi fakat sistemden çıkarken ilgilenen yok.

Gelişme
Gelişme

16 Kasım 2020 20:11

Altin fonundan çıkmak istediğimi belirttim bana verilen cevap eğer BES yildan önce çıkarsam yatırdığım parayı alamıyormuşum öyle dediler böyle saçmalık mı olur ben eğer yatıramadığım parayı alamayacaksam ne anladım fondan ben simdi yatırdığım parayı alamıyorsam ne anladım fonda haksiz kazanç değil de nedir hakkımı yasal yollardan arayacağım

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik16 Kasım 2020 09:06

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik16 Kasım 2020 10:11

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 16.11.2020 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler