Vakıf Emeklilik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Türkiye Hayat Emeklilik (Vakıf Emeklilik) Para İade Yapılmadı

1.494görüntüleme
Onur
Onur 04 Kasım 2020 14:52

Türkiye hayat emekliliği iptal ettim mesaj olarak iptal ettiğimde size dönüş yapılacak denildi ama dönüş yapılması para iadesi de yapılmadı müşteri hizmetlerimi arıyorum aradığım halde bağlanamıyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar dilerim. Paranın en kısa sürede yatmasını rica ediyorum

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik04 Kasım 2020 14:53

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik04 Kasım 2020 15:01

Sayın YEŞİLKAYA, Geri bildiriminiz ile ilgili Türkiye Hayat Emeklilik (Ziraat Emeklilik) şeklinde iletmeniz halinde gerekli değerlendirmeler sağlanabilecektir. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler