Vakıf Emeklilik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Türkiye Hayat Emeklilik (Vakıf Emeklilik) İptali Ve Para İadesi

2.170görüntüleme
Berkay
Berkay 01 Ekim 2020 14:36

Yaklaşık 3 ay önce sisteme giriş yaptım ve ana paramda 300 TL bulunmakta devlet katkısı olarak yaklaşık 57 TL bulunmakta arayıp iptal etmek istediğimde bana ana paramın tamamından fazlasından kesintiye uğrayacağını ve en az 3 sene sisteme para yatırmadığım takdirde içeride kalan paramı iade edemeyeceklerini söylüyorlar para kesilirken günü gününe kesilir ama ayrılmaya gelince her şey karışır nedense isteğim; 3 aylık ana paramı almak ve sistemden ayrılmak.

Gelişme
Gelişme

01 Ekim 2020 14:49

3 aydan sonra sistemden ayrılmak istedim ve sadece ana paramın hesabıma yansıtılmasını istememe rağmen bana ''Ertelenmiş Giriş aidatı Kesintisi'' adı altında daha önce söylenmeyen tabii imzalattığınız onlarca sayfalarda küçük bir şekilde yazdığınız aidat karşıma çıktı sistemden istediğim para 300 TL olmasına rağmen benden paranın tamamını keseceklerini söylüyorlar ben bu aidatı ödemeden sistemden ayrılmak istiyorum kayıt olurken devlet katkısı altın fonu bilmem ne diye pohpoladığınız ama hiç kesintilerden aidatlardan bahsetmiyorsunuz önemli olan 300 TL değil insanları enayi yerine koymanızdır ivedi bir şekilde ilgilenilmesini istiyorum.

01 Ekim 2020 14:38

3 ay sonra sistemden ayrılmak istedim fakat bana 1200 TL aidatla sisteme başladığım ve ayrıldığım durumdan ne ana paramı ne de devlet katkısını verebiliceklerini söylediler üstüne aidatı da benden kesiceklermiş sistemden ayrılmak ve sadece ana paramın kartıma iade edilmesini talep ediyorum

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik01 Ekim 2020 14:58

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik01 Ekim 2020 17:43

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 01.10.2020 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler