Vakıf Emeklilik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Türkiye Hayat Emeklilik (Vakıf Emeklilik) İptal Edilen Bes Hala Hesabıma Yatmadı

847görüntüleme
Furkan
Furkan 27 Kasım 2020 02:18

Yaklaşık 20-25 gün önce BES sözleşmemi iptal ettim ama hala hesabıma geçmedi para hayat emeklilik uygulamasından bakıyorum hala BES te duruyor ve maaşımdan kesinti yaptı. Bu ay ben iptal etmek istiyorum. En kısa zamanda paranın tarafıma iletilmesini istiyorum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik27 Kasım 2020 09:00

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talebinizi www.turkiyehayatemeklilik.com.tr'de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden bizlere iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik27 Kasım 2020 15:41

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 27.11.2020 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler