Vakıf Emeklilik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kadir'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Türkiye Hayat Emeklilik (Vakıf Emeklilik) Durdurma Sonucu Para Kesilmesi

771görüntüleme
Kadir
Kadir 17 Kasım 2020 13:53
ÇözüldüÇözüldü
Kadir'in Teşekkür Mesajı
“Faruk beye teşekkürler Türkiye hayat emeklilik gösterdi kendini”

Emeklilik fonumu 3ay süreyle durdurulduğunu dair telefondan teyit edilmesine rağmen bu ay para kesildi o paranın iadesini istedim. Henüz bir şey gelmedi lütfen yardımcı olun yani ben Türkiye hayat emeklilik çatısı altında daha çok yatırım yapacakken bu zor günümde hesabımdan para kesilmesi üzdü beni

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik17 Kasım 2020 13:56

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik17 Kasım 2020 14:31

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 17.11.2020 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Kadir
Kadir17 Kasım 2020 15:03

Faruk beye teşekkürler Türkiye hayat emeklilik gösterdi kendini

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler