Vakıf Emeklilik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ercüment'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Türkiye Hayat Emeklilik (Vakıf Emeklilik)  Bireysel Emekliliği İptal Etmemek İçin Direniyor!

2.443görüntüleme
Ercüment
Ercüment 18 Kasım 2020 17:08

Ayın 15'inde maaş bordrom da bireysel emeklilik kesintisi olduğunu gördüm. VakıfBank dan alıyorum maaşımı ve bu emeklilik şirketleri birleşmişler galiba tek çatı olmuşlar Hayat Emeklilik imiş yeni isimleri. Benim en doğal hakkım olan cayma hakkımı kullanmak istememe rağmen telefonda benimle konuşan çalışanlar yok mesaj gelecek yok bireysel emekliliğiniz görünmüyor yok şöyle yok böyle türlü türlü şeyler söylüyorlar. Bu para kesilmiş doğru mu doğru nasıl oluyor da sistem de emeklilik görünmüyor. Anlamıyorum ben bu i. Devletin bana vermiş olduğu cayma hakkımı bu şekilde umursamaz başından atan tavırlarla eziyor olmanız hiç hoş değil. Lütfen kesilen paramın iadesi için benimle irtibata mı geçiyorsunuz evime mi geliyorsunuz beni mi çağırıyorsunuz kendi yerinize ne yapıyorsanız yapın benim işimi halledin. Günde 30 kere ben sizi aramaktan yoruldum siz her defasında beni başınızdan atmaktan yorulmadınız. En kısa zamanda cevap ve icraat bekliyorum sizden. Kopyala yapıştır yöntemiyle beni burada da başınızdan atmaya çalışmayın. Hukuki yola başvurmadan önce size son kez buradan yazıyorum. Umarım işim hallolur...

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik18 Kasım 2020 17:11

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Ercüment
Ercüment18 Kasım 2020 17:14

Tarafınıza iletilen sıkıntıları hallettiniz mi ki şimdi bu şekilde cevap yazıyorsunuz bana lütfen ama. Altı üstü bir üyelik iptali cayma vs. Ne kadar zor olabilir. Lütfen en kısa zaman da çözüm üretin benim sağlıklı düşünecek halim kalmadı sinir hastası oldum yeter.

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik18 Kasım 2020 17:16

Sayın E., Geri bildiriminiz ile ilgili Türkiye Hayat Emeklilik (Halk Emeklilik) şeklinde iletmeniz halinde gerekli değerlendirmeler sağlanabilecektir. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Ercüment
Ercüment18 Kasım 2020 17:18

Tamam buradan iletiyorum işte size gerekli değerlendirmeleri sağlayın lütfen.

Ercüment
Ercüment24 Kasım 2020 15:23

Kendi isimiz halloldu diye teşekkür eder duruma geldik eyvallah

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler