Vakıf Emeklilik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Oğuzhan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Türkiye Hayat Emeklilik (Vakıf Emeklilik) Bes İptali Ve Para İadesi

2.035görüntüleme
Oğuzhan
Oğuzhan 07 Ekim 2020 01:30

20 gündür her gün müşteri hizmetlerini arayıp iptal talebinde bulundum. Bilgilendirileceksiniz diye yanıt alıyorum ve bir dönüş bile yok. Arıyorum telesekreterden aynı cevapları alıyorum. Kimseyle iletişime geçemiyorum. E posta üzerinden ayrılma formu gönderilmedi. Günde 3 defa aramama rağmen. Çıkış formunu gönderin paraya ihtiyacım var. Daha fazla kesinti yapılmasını istemiyorum. Biriken parayla borçlarımı ödemek istiyorum. Rica ederim.

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik07 Ekim 2020 09:08

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik07 Ekim 2020 09:58

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 07.10.2020 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler