Vakıf Emeklilik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Türkiye Hayat Emeklilik (Vakıf Emeklilik) Bes İptali İçin

919görüntüleme
Gülçin
Gülçin 11 Kasım 2020 21:25

Ya nasıl bir sisteminiz var maille iptal başvurusu yaptım 20 gün oldu hala dönüş yok arıyorum ulaşamıyorum. Lütfen birisi ilgilensin artık yeteeeeeeeeer paramın iadesini istiyorum Ya nasıl bir sisteminiz var maille iptal başvurusu yaptım 20 gün oldu hala dönüş yok arıyorum ulaşamıyorum. Lütfen birisi ilgilensin artık yeteeeeeeeeer paramın iadesini istiyorum

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik12 Kasım 2020 08:52

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik12 Kasım 2020 12:45

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 12.11.2020 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler