Vakıf Emeklilik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Türkiye Hayat Emeklilik (Vakıf Emeklilik) BES İptal Talebinde Bulunduğum Halde Paramı Ödemediler

924görüntüleme
Gökhan
Gökhan 10 Ekim 2020 00:20

2 aydır maaşımda kesinti yapıyorlar. Cayma talebinde bulunduğum halde 10 gün içerisinde işlemleriniz tamamlanacak diye bir mesaj aldım. 28 Eylül'de kaç gün oldu daha Paramı yatırmadılar. Müşteri temsilcilerini arıyoruz bakımda diye bir bant kaydı var. 20 gündür ne bakımıysa artık kesinti yapılan miktarın tarafıma acilen iadesini talep ediyorum , aksi takdirde tüm yasal mecralara başvuracağım haklarım saklıdır.

Gelişme
Gelişme

24 Kasım 2020 12:25

Tam 3 aydır. Otomatik katılım BES iptal etmeye çalışıyorum müşteri hizmetlerini arıyorum altyapı çalışması var diye 3 aydır aynı bant kaydını dinletiyorlar ne yaptıysam nafile. İnsanların parasını kullanıyorlar. Geri almak çok zor bir muhatap bulamıyorsunuz mail adreslerine. Mail gönderilemiyor, kısacası sürekli hesabınızdan para çekiyorlar çekerken sıkıntı yok paranı geri almaya çalışırsan muhatap bulamıyorsun, hakkımı helal etmiyorum ı. Paramı İade edin. Yoksa yasal tüm mecralara müracaat edeceğim

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik12 Ekim 2020 09:04

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik12 Ekim 2020 09:52

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 12.10.2020 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler