Vakıf Emeklilik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mustafa'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Türkiye Hayat Emeklilik (Vakıf Emeklilik) Bes İptal Talebi

858görüntüleme
Mustafa
Mustafa 23 Kasım 2020 12:34
Çözüldü Çözüldü
Mustafa'nın Teşekkür Mesajı
“İlginiz için teşekkür ederim”

VakıfBank emekliliği daha önce aramama rağmen bireysel emekliliği iptal edemiyorum. Şu an aradığımda altyapı çalışmalarından dolayı hizmet veremiyoruz deniliyor. İnternet sitesinden iptal etmeye çalıştığımda beklenmedik bir sorunla karşılaşıyor bireysel emekliliğin bir an evvel iptalini istiyorum

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik 23 Kasım 2020 12:34

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talebinizi www.turkiyehayatemeklilik.com.tr'de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden bizlere iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik 23 Kasım 2020 17:10

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 23.11.2020 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Mustafa
Mustafa 23 Kasım 2020 17:13

İlginiz için teşekkür ederim

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler