Toplam çözüm sayısı
..
Vakıf Emeklilik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Türkiye Hayat Emeklilik (Vakıf Emeklilik) BES İptal İstiyorum

3.941görüntüleme
Seray
Seray 29 Aralık 2020 23:45

Besimi iptal istiyorum 2 hafta oldu. Çağrı merkezini aradım otomatik sekreter çıkıyor. Ayrılık talebini aldık diyor ancak paramı hala geri yatırmadılar. Kaç hafta oldu. Artık ya yeter ne zaman yatıracaksınız yatırın artık kimse yardımcı olmuyor. Nası bir sistem yapmışsınız böyle saçma ismi olur

Gelişme
Gelişme

31 Aralık 2020 10:57

BES iptal için müşteri temsilcisi aradı, formu doldurdum maile gönderin olarak iletti. Ancak maile göndermeye çalıştığımda böyle mail bulunmuyor, olarak hata alıyorum. Çağrı merkezinde temsilciyede aktarılmıyor. Muhatap bulamıyorum. Buradan yazmadan da ulaşmıyoruz, kimseye yardım istiyorum.

30 Aralık 2020 16:50

BES iptal için maile gönderdiğiniz formu doldurdum müşteri temsilcisi aradı mail adresi iletti mail adresi gönderim sağlanmıyor böyle bir mail bulunmadı olarak hata vermekte temsilcilere ulaşılamıyor yardım istiyorum...!...

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik30 Aralık 2020 09:04

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talebinizi www.turkiyehayatemeklilik.com.tr'de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden bizlere iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Vakıf Emeklilik Logo
Vakıf Emeklilik30 Aralık 2020 13:07

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili 30.12.2020 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Mutlu Günler Dileriz. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler