Vakıf Emeklilik Yönetim Gider Kesintisi.

Metin D. |

Vakıf Emeklilik şirketinden bireysel emeklilik için geldiler. Başka şirkette olan bireysel emekliliğimi giriş aidatı ve yönetim gider kesintisi olmadan aktarılacağını söylediler. Aktarım Şubat 2016 'da yapıldı. O tarihten bugüne kadar yapılan tahsilatlardan sadece bir kez yönetim gider kesintisi yapılmadı. Diğer bütün aylar yönetim gider kesintisi yapıldı. Sorunu bireysel emeklilik danışmanı f** beye defalarca söylememe rağmen sorun henüz çözülmedi. Vakıf Emeklilik ve çalışanı f** beyden şikayetçiyim.

Etiketler :

Bilgilendirme - Danışmalık Kesinti ve Masraflar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ağustos
  16:47

  Değerli Müşterimiz,

  Geri bildiriminizle ilgili 04.08.2016 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmış olup, geri bildiriminiz detaylı olarak incelenerek elektronik posta adresinize de bilgilendirme yapılacaktır.

  Mutlu Günler Dileriz.

  Saygılarımızla,

  Vakıf Emeklilik

 • 04 Ağustos
  14:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.vakifemeklilik.com.tr’de yer alan Sorun Çözelim adımından veya 444 9 237 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Saygılarımızla,

  Vakıf Emeklilik