Vakıf Emeklilik Vefat Nedeniyle Gelen Red Cevabı!

Birkan Emre G. |

İlk önce yazmış olduğunuz cevab için teşekkürler ama gerekli incelemeler yapılamadığı şubeden destek alın demişsiniz ben şubeye defalarca konuştum zaten ve üstüne kredi kartı borcunu bile kapattık bütün belgeler zaten sigorta şirketine ulaştı ve şubenize verildi tam 3 kere belge verdim. Vefat eden babamın ismi M. soyadı G. Ayvalık şubesinden üstelik maaşını alıyordu lütfen artık ilgilenin siz kredi verirken sağlık raporu ve ya doktor kontrolü istemiyorsunuz ama sigorta parasını kesiyorsunuz peki bu parayı neye dayanarak alıyorsunuz ve size gelen ölüm kağıdında doktorun vermiş olduğu doğal ölüm cevabına karşılık böyle yapıyorsunuz biz bu sigorta gereklerinin yapılmasını istiyoruz.

Etiketler :

Kesinti ve Masraflar Ödeme Yapmama / Geç Ödeme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Nisan
  12:32

  Bu alanda yapmış olduğunuz şikayetinize, kişisel yatırım ve kimlik bilgilerinizin güvenliği dikkate alınarak cevap verilememiştir.
  Dilek, şikayet ve isteklerinizi Şirketimiz
  http: www.vakifemeklilik.com.tr internet sitesinde, 444 9 237 çağrı merkezinden veya Muallim Naci Cad. No 22 Ortaköy İSTANBUL adresine göndereceğiz mektupla iletmenizi, rica ederiz.

  Şirketimize yapılan, Şikayet ve isteklerinizi belirtilen iletişim kanallarından biriyle ulaştırmanız halinde, yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bildirir,
  İyi günler dileriz.