Vakıf Emeklilik Sigorta Poliçe Ücreti Kesmiş.

Yahya D. |

Aralık 2013'te 125 TL ödeyerek sisteme üye oldum. Mayıs 2014'te sigorta poliçesi olarak 77 TL kesmiş. Oysa istemediğimi söylemiştim. Ayrıca yöntemim giderleri altında haksız yere kesinti yapıyor.

Şuana kadar yatan param 1510 TL, yatırıma yöneltilen tutar 1428 TL'sisteme girerken üye yapan elemana üstüne basa basa ne zaman istersem param kesilmeden çıkabilir miyim diye sordum. Devlet katkısı alamazsınız, ana paranız kesilmeden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz dedi.

Oysa şimdi çıkmak istiyorum elemanlar 600 TL'nin üstünde para kesiyorlar. Yani her türlü kesinti ypıyorlar. Yönetim giderleri, sigorta poliçesi kesintisi, giriş aidatı kesintisi. Birde aylık ücret 125 TL'den 138 e çıkmış habersiz.

Etiketler :

Habersiz - Fazla Tahsilat Kesinti ve Masraflar

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ocak
  15:11

  Müşterimizin şikayeti incelenmekte olup,sonuçlandığında mail adresine bilgilendirme gönderilecektir.

 • Yahya D.
  16 Ocak
  21:03

  Bu arada şikayet başlığımıda değiştirmişsiniz. Sadece sigorta değildiki. Giriş aidatı falanda yazıordu.

 • Yahya D.
  16 Ocak
  21:00

  evet çok kısa süre sonra aradılar tek güzel yanı bu. Ancak hiç bir şekilde çözüm yapmadılar. Sözleşmede olduğunu söylediler. Yahu 50 sayfalık sözleşmeleri kim okuyorki. İmza yerini gösteriyorlar vatandaşta orya imza atıo. Sonuç olarak yazdıklarımın hiç biri değişmedi. Hakısz yere kestikleri 77 tl sigorta ücretinin 28 lirasını geri ödediler:)) diğer kısmı sözleşme gereği kesiliormuş. :)) biresysel emekliliği iptal ettirdim 840 tl alıcam 680 tlsi giriş aidatı olarak kesecekler. 840 tl de bugünkü fon hesabından. Yani 20 iş günü sonra fon zarar ederse 840 ın altında da ödeyebilirler. Kar etse ödememezler eminim.
  Kısacası vakıfemeklilik fiyaskodan başka bişey değil.

 • 12 Ocak
  16:54

  Müşterimize iletmiş olduğu talebine istinaden bilgi verilmiştir.