Serdar A. Teşekkür Mesajı

İlginize teşekkür ederim. Buraya yazmadan müşteri hizmetleri ile keşke halledebilseydik.

Vakıf Emeklilik Otomatik Ödeme Talimatı Ve Tahsilat Makbuzu Gelmedi...

Serdar A. |

Oğlum adına Vakıf Emeklilik birikimli hayat sigortası poliçesi prim ödemesi kredi kartı ile otomatik ödeme talimatım ile her ayın beşinci günü içindi ve tahsilat makbuzu otomatik olarak e-posta adresime gönderiliyordu. Temmuz ayında otomatik ödeme ile tahsilat yapılmadığını 21 Temmuz günü saat 13:50 civarında internet bankacılığı üzerinden yaptığım kontrol sonucu fark ettim.

Vakıf Emeklilik müşteri hizmetlerine telefon ile ulaştım ve görüşme sırasında tahsilat gerçekleşti. Bu görüşme ve sonrasında 25 Temmuz, 1 ve 2 Ağustos tarihlerinde tahsilat makbuzunun e-posta adresime gönderilmesi için talepte bulundum. Kredi kartı ekstresinde poliçe bilgileri olmadığı için iş verenime vergi indirimi için belge veremedim. Bugün 3 Ağustos ve tahsilat makbuzu halen daha gelmedi. Bu maddi mağduriyetimin sebep ve ya sebeplerini öğrenmek istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ağustos
  15:58

  Değerli Müşterimiz,

  Teşekkür mesajınızı almaktan mutluluk duyduk, sizlere daha iyi hizmet vermek adına bize ilettiğiniz geri bildirim için teşekkür eder, Mutlu Günler Dileriz.

  Saygılarımızla,

  Vakıf Emeklilik

 • Serdar A.
  29 Ağustos
  10:23

  İlginize teşekkür ederim. Buraya yazmadan müşteri hizmetleri ile keşke halledebilseydik.

 • Serdar A.
  03 Ağustos
  15:56

  Şikayetimi buraya yazdıktan yaklaşık 3 saat sonra e-posta geldi, yaklaşık yarım saat sonra müşteri hizmetlerinden arandım. Keşke bu kadar iş uzamadan sorun çözülseydi. Burada belirtmediğim geç ödemeden dolayı yaşayacağım kayıp ile ilgili bilgi verecekler.
  Emeği geçenlere teşekkür ederim.

 • 03 Ağustos
  15:50

  Değerli Müşterimiz,

  Geri bildiriminizle ilgili 03.08.2016 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmış olup, geri bildiriminiz detaylı olarak incelenerek elektronik posta adresinize de bilgilendirme yapılacaktır.

  Mutlu Günler Dileriz.

  Saygılarımızla,

  Vakıf Emeklilik

 • 03 Ağustos
  10:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.vakifemeklilik.com.tr’de yer alan Sorun Çözelim adımından veya 444 9 237 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Saygılarımızla,

  Vakıf Emeklilik