10 Nisan 2013

Vakıf Emeklilik Ölen Kurtuluyor Geride Kalan Uğraşıyor !

Babam 06.2011 tarihinde *** şubesinden kredi çekmiş.Çektiği dönemde hiç bir rahatsızlığı yokmuş. Hayat sigortası yapılmış vs. 06.02.2013 Tarihinde vefat eden babamın ölüm nedeni olan akciğer kanseri teşhisi öksürük için gittiği araştırma hastanesinde 05.2012 tarihinde yani kredi çektikten 11 ay sonra konmuş.

Kredi çekilen bankanın şubesi ile görüştüğümde "Vefat ettiği hastaneden epikriz raporu vs. evrak istediler. Bunları tedarik edip verdikten neredeyse 1 aya yakın bir süre sonra bana dönülüp evrakların yetersiz olduğu söylendi. İstedikleri Tetik sonuçlarını ve daha ayrıntılı epikriz alıp verdim. 1 hafta sonra sonuç için aradığımda yine yetersiz cevabı aldım.Yetkili biri ilgilenebilir mi?

Serdar 521 Okunma

Cevaplar

  • Vakıf Emeklilik Temsilcisi24 Nisan 2013

    Bu alanda yapmış olduğunuz şikayetinize, kişisel yatırım ve kimlik bilgilerinizin güvenliği dikkate alınarak cevap verilememiştir. Dilek, şikayet ve isteklerinizi Şirketimiz http: www.vakifemeklilik.com.tr internet sitesinde, 444 9 237 çağrı merkezinden veya Muallim Naci Cad. No 22 Ortaköy İSTANBUL adresine göndereceğiz mektupla iletmenizi, rica ederiz. Şirketimize yapılan, Şikayet ve isteklerinizi belirtilen iletişim kanallarından biriyle ulaştırmanız halinde, yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bildirir, İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön