01 Nisan 2013

Vakıf Emeklilik Ödemeyi Geciktiriyor!

14 mart 2013 mesai saatleri içerisinde arayıp ayrılmak istediğimi ve içeride biriken paramı almak istediğimi söyledim. 5 iş günü içerisinde kendilerinin e-mail adresime form göndereceklerini ve formu tekrar fakslamamı söylediler.yalnız formu 5. iş gününün mesai bitiminden sonra gönderdiler.

22 mart tarihinde gönderdiğim faks ellerine güya ulaşmadığı için 2 kez gönderttiler ve 26 sında tekrar aradım faksın ellerine yeni geçtiğini söylediler.ve paranın 20 iş günü içerisinde yatacağını söylediler.

Ben eminim ki parayı 20. iş günü sonunda yani ilk başvurumdan tam 38 gün sonra yatıracaklar. ben ilk imzaladığım sözleşmede böyle maddeler olmadığını biliyorum .

Betül 319 Okunma

Cevaplar

  • Vakıf Emeklilik A.Ş. Temsilcisi05 Nisan 2013

    Bu alanda yapmış olduğunuz şikayetinize, kişisel yatırım ve kimlik bilgilerinizin güvenliği dikkate alınarak cevap verilememiştir. Dilek, şikayet ve isteklerinizi Şirketimiz http: www.vakifemeklilik.com.tr internet sitesinde, 444 9 237 çağrı merkezinden veya Muallim Naci Cad. No 22 Ortaköy İSTANBUL adresine göndereceğiz mektupla iletmenizi, rica ederiz. Şirketimize yapılan, Şikayet ve isteklerinizi belirtilen iletişim kanallarından biriyle ulaştırmanız halinde, yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bildirir, İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön