29 Nisan 2013

Vakıf Emeklilik Ödemeyi Askıya Aldım Ama Olmadı!

Vakıf Emeklilik müşterisiyim. ödemelerin askıya alınmasını istedim ama sonraki aylar dada kesmeye devam etmişler. bu nasıl devlet bankası. aynı bankanın word kartı da var aynı zamana denk gelecek şekilde email gelmez oldu.

Sebebi kesinti karttan yapılıyor idi acaba saklama isteğimi. hiç yakışmıyor hiç. kapital kitabını devlet bankası yazması dikkat çekici olurdu. bu kadar fazla kapital davranmaya ne gerek var. uluslararası arenada para kazanamayan bu bankalar her halde karlarını bizim üzerimizden mi yapıyor hele hele devlet bankası.

İlhan 173 Okunma

Cevaplar

  • Vakıf Emeklilik A.Ş. Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Bu alanda yapmış olduğunuz şikayetinize, kişisel yatırım ve kimlik bilgilerinizin güvenliği dikkate alınarak cevap verilememiştir. Dilek, şikayet ve isteklerinizi Şirketimiz http: www.vakifemeklilik.com.tr internet sitesinde, 444 9 237 çağrı merkezinden veya Muallim Naci Cad. No 22 Ortaköy İSTANBUL adresine göndereceğiz mektupla iletmenizi, rica ederiz. Şirketimize yapılan, Şikayet ve isteklerinizi belirtilen iletişim kanallarından biriyle ulaştırmanız halinde, yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bildirir, İyi günler dileriz.

  • İlhan 04 Mayıs 2013

    beni aradılar ama boş.boş konuştular

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön