06 Mayıs 2013

Vakıf Emeklilik İşlemlerimi Yapmıyor!

Bu 2 kez yazısım oluyor Vakıf Emekliliği tercih ettiğim için bin pişmanım aylardır size mail gelecek doldurup göndereceksiniz sonra iadeniz gerçekleşecek deyip ilgilenmeyen Vakıf Emeklilik çalışanları sonrasında aramalarıma bile yanıt alamadım müşteri memnuniyet anlayışınız içler acısı.

Emeklilik işlemi yapacakları zaman günde 5 kere arayıp iş yerime kadar gelen personeller ve yönlendirenler şimdi ne oldu sizlere artık sıkıldım sizlerle uğraşmaktan iademin biran önce gerçekleştirilmesini istiyorum.

Esra 258 Okunma

Cevaplar

  • Vakıf Emeklilik A.Ş. Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Bu alanda yapmış olduğunuz şikayetinize, kişisel yatırım ve kimlik bilgilerinizin güvenliği dikkate alınarak cevap verilememiştir. Dilek, şikayet ve isteklerinizi Şirketimiz http: www.vakifemeklilik.com.tr internet sitesinde, 444 9 237 çağrı merkezinden veya Muallim Naci Cad. No 22 Ortaköy İSTANBUL adresine göndereceğiz mektupla iletmenizi, rica ederiz. Şirketimize yapılan, Şikayet ve isteklerinizi belirtilen iletişim kanallarından biriyle ulaştırmanız halinde, yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bildirir, İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön