Vakıf Emeklilik İlgisizlik.

Selcuk Ç. |

Yaklaşık 2 ay önce telefonuma gelen aramada 2015 yılının son 6 aylık ödemenin yapılmadığını devlet desteği de alabilmem için ödeme yapabileceğim hatırlatıldı. Bende temmuz ayı için ödememin uygun olduğunu söyledim. Sonra mail adresime 28 Temmuz'un katkı için son gün olduğu söylendi, kendilerini aradım çekmelerini söyledim. İlgili arkadaşın notunu gördüklerini ve arayacaklarını söylediler ancak kimse aramadı. 1 hafta sonra ben aradım ve 8 Ağustos 750 TL tahsil edeceklerini söylediler fakat yine çekilmedi en son dün aradığımda 2 defa çekmeyi denediklerini ancak başarılı olamadıklarını kartla ilgili problem olabileceğini söylediler. Limitim yüksek olduğu için pek inandırıcı gelmedi. Kendi paramızla rezil olmaya devam edeceğiz anlaşılan. Yetkili ve ilgili bir arkadaş ne olduğu konusunda yardımcı olursa sevinirim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ağustos
  08:50

  Değerli Müşterimiz,

  Geri bildiriminizle ilgili 17.08.2016 tarihinde tarafınız ile telefon aracılığı ile yapılan görüşmede Şirketimizin şikayet sonuçlandırma süresinin 5 iş günü , mevzuata göre yasal sürenin 15 iş günü olduğu bilgisi tarafınıza verilmiş olup, yasal süre içerisinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Vakıf Emeklilik

 • Selcuk Ç.
  23 Ağustos
  21:28

  durumla ilgili geri dönüş yapılacağı konusunda arandı hala geri dönen yok tabi ki

 • 17 Ağustos
  14:09

  Değerli Müşterimiz,

  Geri bildiriminizle ilgili 17.08.2016 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmış olup, geri bildiriminiz detaylı olarak incelenerek elektronik posta adresinize de bilgilendirme yapılacaktır.

  Mutlu Günler Dileriz.

  Saygılarımızla,

  Vakıf Emeklilik

 • 17 Ağustos
  12:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.vakifemeklilik.com.tr’de yer alan Sorun Çözelim adımından veya 444 9 237 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Saygılarımızla,

  Vakıf Emeklilik