Vakıf Emeklilik İletişim Sorunu!

Figen İ. |

Yaklaşık bir aydır sistemden ayrılma mücadelesi veriyorum. Öncelikle bu firmanın iletişim konusunda son derece geri olduğunu belirtmek isterim. Web sayfasında bir iletişim formu hazırlanmış asla gönderemiyorsunuz çünkü doğrulama sayılarını kesinlikle doğru yazmanıza rağmen kabul etmiyor. Çağrı hattından ulaşmak zaten mümkün değil sürekli meşgul. En son 25 Ağustos 2016 tarihinde 02**** nolu faks numarasına ayrılma formumu faksladım. Bu formum isleme alındı mı, ne durumdadır ve paramı ne zaman ve ne miktarda iade alabileceğim konusunda bilgi almak istiyorum. Ama maalesef kimseye ulaşamıyorum. Acilen bana ulaşmalarını ve bilgi verilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  17:05

  Değerli Müşterimiz,

  Geri bildiriminizle ilgili 01.09.2016 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmış olup, geri bildiriminiz detaylı olarak incelenerek elektronik posta adresinize de bilgilendirme yapılacaktır.

  Mutlu Günler Dileriz.

  Saygılarımızla,

  Vakıf Emeklilik

 • 01 Eylül
  15:45

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.vakifemeklilik.com.tr’de yer alan Sorun Çözelim adımından veya 444 9 237 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Saygılarımızla,

  Vakıf Emeklilik