06 Nisan 2013

Vakıf Emeklilik Geleceğimizi Biriktirmez Tüketir!

65***212 -65***210 sözleşmeleri ile kendim ve eşim adına Vakıf Emeklilik üyesiyim (maalesef). Daha önce yaklaşık 7 sene müşterisi olduğum şirketten ne yazık ki anlatılan yanlışlara inanarak ayrıldım ve Vakıf Emekliliğe geçtim. Benden hiçbir fon gider ya da herhangi bir ücret alınmayacağı, getirisinin diğer şirketlere göre çok iyi olacağı yönünde yapılan telkinler neticesinde bu hatayı yaptım.

Sonuç mu? Toplamda 30. 000 tl olan fon birikimim bu şirkete geçince üzerine ödediğim her ay 400 tl ye rağmen eksiye gitti yani para kaybettim. Geleceğimizi biriktirmiyor sadece çalıyorlar. Vakıf Emekliliği düşünenlere saygıyla duyurulur. Yetkililerle konuştuğumda söyledikleri Kusura Bakmayın oldu.

Gökmen 449 Okunma

Cevaplar

  • Gökmen 17 Şubat 2014

    Tam bir pişmanlıktır VAKIF EMEKLİLİK...

  • Vakıf Emeklilik A.Ş. Temsilcisi17 Nisan 2013

    Bu alanda yapmış olduğunuz şikayetinize, kişisel yatırım ve kimlik bilgilerinizin güvenliği dikkate alınarak cevap verilememiştir. Dilek, şikayet ve isteklerinizi Şirketimiz http: www.vakifemeklilik.com.tr internet sitesinde, 444 9 237 çağrı merkezinden veya Muallim Naci Cad. No 22 Ortaköy İSTANBUL adresine göndereceğiz mektupla iletmenizi, rica ederiz. Şirketimize yapılan, Şikayet ve isteklerinizi belirtilen iletişim kanallarından biriyle ulaştırmanız halinde, yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bildirir, İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön