Vakıf Emeklilik Ferdi Kaza ve Hayat Emeklilik Poliçe Geri Ödenmiyor...

Şeyma T. |

11 Temmuz'da VakıfBank Kahramanmaraş şubesinden çekmiş olduğumuz 40 bin TL krediyi 14 Temmuz 2016'da geri iade etmiş olup kredi kapatılmıştır. O tarihten beri defalarca şube ve müşteri hizmetleri hattınız üzerinden defalarca başvuru yapılmasına rağmen bir çoğunda başvurunuz gözükmüyor, ulaşmadı vb. bahaneler ile ödeme yapılmamış olup. Bugün itibari ile hala tarafımıza bu kredinin poliçeleri ödenmemiş olup muhatap olduğumuz müşteri hizmetleri tekrar başvuru yapılmasına yönlendirmektedir. Bu durumun incelenip tarafımıza ödemelerin yapılmasını rica ediyoruz. Her seferinde dakikalarca müşteri hizmetleri ile telefonda görüşüp şubeden mail yollanarak başvuru yapmamıza rağmen sağlıklı bir sonuç alamamaktan şikayetçiyiz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  12:02

  Değerli Müşterimiz,

  Geri bildiriminizle ilgili 16.09.2016 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmış olup, geri bildiriminiz detaylı olarak incelenerek elektronik posta adresinize de bilgilendirme yapılacaktır.

  Mutlu Günler Dileriz.

  Saygılarımızla,

  Vakıf Emeklilik

 • 16 Eylül
  11:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.vakifemeklilik.com.tr’de yer alan Sorun Çözelim adımından veya 444 9 237 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Saygılarımızla,

  Vakıf Emeklilik