Vakıf Emeklilik Çalışanı Beni Yanılttı!

Cüneyt O. |

Vakıfbankların içerisinde bulunan Vakıf Emeklilik çalışanlarını görmüşsünüzdür. Banka müşterisiyim ve bankaya uğradığımda bu emeklilik çalışanı BES hesabı mı vakıf emekliliğe aktarma mı rica etti. Vakıf bankla çalıştığım için teklifini kabul ettim. Bütün işlemleri kendisinin takip edeceğini doldurduğu dilekçeyi ve uzatmış olduğu evrakları imzalama mı istedi.

Fakat aktarım yapacağım diye imzalattığı evrakların yeni BES hesapları olduğunu, bana diğer hesabımla alakası olmayan sırf kendisinin aylık kotasını doldurmak ve benim paramın Vakıf Emeklilik'te hiç olması için 2 adet BES hesabı açmış. Hesabımdan 5 ay boyunca para kestiler. İlk BES açtırdığım şirket ödemelerimin yapılmadığına dair bana mail atınca durum ortaya çıktı ve iş işten geçmiş oldu. Bizi 5 yıllık bağlıyorlar ve bu sürede para ödemezseniz paranız tükenmiş oluyor. Aktarım isterseniz 400 TL istiyorlar.

Etiketler :

Personel Davranışı Habersiz Sözleşme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  12:20

  Şirketimize ulaşan geri bildiriminize ve Hazine Müsteşarlığı aracılığıyla ulaşan şikayetinize ilişkin tarafınıza ve ilgili Kuruma bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Vakıf Emeklilik

 • Cüneyt O.
  26 Haziran
  04:16

  Her zamanki gibi otomatik mesaj ama problem çözme yok hata tamamen çalışanınızındır bu hatanın bedelini bana ödetmeniz çok saçma sadece kotasını doldurmaya çalışan danışmanlar yüzünden ben mağdur oluyorum hazine müsteşarlığına da şikayetimi bildireceğim yapmış olduğunuz bu hatayı görmezden gelmeniz telafi etmemeniz Kurumunuzun basit ve sadece para kazanma odaklı çalıştığını göstermektedir. Müşteri memnuniyetiniz kesinlikle yoktur saygılarımla...

 • 21 Haziran
  10:17

  Değerli Müşterimiz,

  Daha önce Şirketimize ulaşan geri bildiriminizle ilgili 02.06.2016 tarihinde elektronik posta adresinize bilgilendirme yapılmış olup, yine talebinize istinaden 17.06.2016 tarihinde elektronik posta adresinize bilgilendirme yapılmıştır.

  Mutlu Günler Dileriz.

  Saygılarımızla,

  Vakıf Emeklilik

 • 21 Haziran
  10:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.vakifemeklilik.com.tr’de yer alan Sorun Çözelim adımından veya 444 9 237 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Saygılarımızla,

  Vakıf Emeklilik