12 Ağustos 2016

Vakıf Emeklilik Bireysel Emeklilik Geri Ödeme Sorunu!

Eşime 65***** sözleşme numarası ile Vakıf Emeklilik'ten BES yaptırıp primlerini düzenli ödüyorduk. Daha sonra sistemden ayrılmak istediğimizde bazı formlar doldurup, başvuru yapmamız gerektiğini belirttiler.

27 Mayıs 2016 tarihinde eşime mail ile gönderilen tüm evrakları ve istenilen belgeleri ilettik. Tüm çıkarttıkları zorluklara rağmen eşim istedikleri her prosedürü aynı gün yerine getirmeyi başardı. 27 Mayıs 2016 tarihinden sürekli aramamıza rağmen türlü bahaneler ve sudan sebeplerle ödeme yapmamışlardır. Mağduriyetimizin giderilmesini arz ederim.

Harun 310 Okunma

Cevaplar

  • Harun02 Eylül 2016

    Eşime 65***** sözleşme numarası ile Vakıf Emeklilik'ten BES yaptırıp, sonradan ayrılmak istediğimizi belirttik,tüm evrakları göndermemize rağmen ödeme yapılmıyor!27 Mayıs 2016 tarihinden sürekli aramamıza rağmen sonuç yok. Bu site üzerinden yapılan şikayetlere karşılık hemen arama yapılıyor ,ve şikayete karşılık "cevap verildi" gibi birşeyler yazıp insanlara cevap verdiklerini sanıyorlar . Hergün defalarca denedikten sonra zorla cevap veren birisini buluyoruz , karşımıza adeta papağanlaşmış veya papağanlaştırılmış(!) birileri çıkıyor ve soruna çözüm bulan , doğru ve net cevap veren maalesef yok ! Adalet ve hukuk sadece dürüst insanlar için mi işliyor? neden kimse bunlara birşey yapmıyor veya yapamıyor ? faiz ve sadaka değil , sadece paramızı istiyoruz.

  • Vakıf Emeklilik Temsilcisi12 Ağustos 2016

    Geri bildiriminizle ilgili 12.08.2016 tarihinde telefon aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Vakıf Emeklilik

  • Vakıf Emeklilik Temsilcisi12 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.vakifemeklilik.com.tr’de yer alan Sorun Çözelim adımından veya 444 9 237 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Vakıf Emeklilik

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön