12 Nisan 2013

Vakıf Emeklilik Benim Paramı Bana Vermiyor!

2011 yılından beri bireysel emeklilik sözleşmem vardı ve düzenli ödeme yaptım. Ayrılacağımı belirttim ve bana ne hikmetse 5 iş günü sonunda ayrılma formunu e-mailime gönderebildiler. Faks ile imzalı formu hemen gönderdim ancak 10 gündür oyalıyorlar ve 20 iş günü içinde ödeme yapacaklarını söylüyorlar.

Üye yaparken ve parayı tahsil ederken dokuz takla atıyorlar. Bana ait olan paramı isteyince ağırdan alıyorlar.Diğer emeklilik şirketleri bir hafta geçmeden ödeme yapıyorlar ve yakın örnekleri var.Bu yapılan uygulamanın ne müşteri memnuniyet anlayışına nede ticari ahlaka uymadığını düşünüyorum.

Vefa 447 Okunma

Cevaplar

  • Vakıf Emeklilik Temsilcisi24 Nisan 2013

    Bu alanda yapmış olduğunuz şikayetinize, kişisel yatırım ve kimlik bilgilerinizin güvenliği dikkate alınarak cevap verilememiştir. Dilek, şikayet ve isteklerinizi Şirketimiz http: www.vakifemeklilik.com.tr internet sitesinde, 444 9 237 çağrı merkezinden veya Muallim Naci Cad. No 22 Ortaköy İSTANBUL adresine göndereceğiz mektupla iletmenizi, rica ederiz. Şirketimize yapılan, Şikayet ve isteklerinizi belirtilen iletişim kanallarından biriyle ulaştırmanız halinde, yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bildirir, İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön