03 Mayıs 2013

Vakıf Emeklilik Ayrılma Talebimi Değerlendirmede Süreci Uzatıyor!

Vakıf Emeklilikten nakit ihtiyacımdan dolayı ayrılmak istedim. Çağrı merkezini aradım. Kaydımı aldıklarını ve bana 5 iş günü sonunda maille ayrılma evraklarını göndereceklerini söylediler. 29 nisan pazartesi talebimi aldılar ve ben talebimi iletirken bana paranın bu hafta içinde lazım olduğunu acil ihtiyacım olduğunu belirttim.

Bana 5 iş günü sonunda evrak göndereceklerini, sonra bu evrakları faksladığımdan 20 iş günü içerisinde bu paranın hesabıma yatacağını belirtiyorlar. Bana bu para hemen lazımsa ve ben bunu hemen talep ediyorsam şirket bunu hemen benim hesabıma yatırmakla müşteri memnuniyetini sağlamış olur ve ben ilerde tekrar bu şirketi seçerim. Vakıf Emeklilikten Şikayetçiyim.

Serkan 319 Okunma

Cevaplar

  • Vakıf Emeklilik A.Ş. Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Bu alanda yapmış olduğunuz şikayetinize, kişisel yatırım ve kimlik bilgilerinizin güvenliği dikkate alınarak cevap verilememiştir. Dilek, şikayet ve isteklerinizi Şirketimiz http: www.vakifemeklilik.com.tr internet sitesinde, 444 9 237 çağrı merkezinden veya Muallim Naci Cad. No 22 Ortaköy İSTANBUL adresine göndereceğiz mektupla iletmenizi, rica ederiz. Şirketimize yapılan, Şikayet ve isteklerinizi belirtilen iletişim kanallarından biriyle ulaştırmanız halinde, yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bildirir, İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön