22 Nisan 2013 #1757389

Vaillant Sürekli Arızalı Kombi!

Vaıllant marka kombi kullanıyoruz. Kombi 1 sene içinde 3 kez benzer arıza verdi. her seferinde parça değişecek denilip yeni parçalar piyasadaki diğer markalara göre fahiş tutarlarla yenilendi. bir kere değişilen parçadan sonra sürekli arıza vermesi de kafa karıştırıcı acaba bunlar bir parçayı değişirken diğer parçalara zarar mı veriyorlar kazanç sağlamak için şaşırdım.


Genel müdürlüğünü aradığımda da karşıma çıkan sert çıkışlı ses tonuyla konuşan kişinin durumu da bir hayli iç açıcıydı. daha öncede gelen servisin Vaillant yani mercedes benzetmesi de özrü kabahatinden beter misaliydi.

Arzu 498 Okunma

Cevaplar

  • Arzu03 Mayıs 2013

    Vailant kendilerinden beklenildiği şekilde ilgilendi yani biz buyuz siz bilirsiniz tarzında. Eğitimli B ilgili servis ağının ve elamanlarının olduğunu belirtmelerine rağmen eğiştimli ve bilgili elemanları dünyadan bihaberler. 02/05/2013 tarihinde servis elemanlarından görüştüğü E.G adlı servis elamanı parça garantisi yaptırırsam ücretsiz servis ve onarım yapılacağını söyledi. 20 dak sonra tekrar aranıp servisi kendileri tarafından iptal ettirildi. Daha önce gelen servis elemanlarınında vailantı mercedese benzetmeleride mercedes marka araca ve bana yapılan hakaretti. mercedes yarı yolda bıraktı diğer rakip firmaların benzetmeleri yolarına devam ediyorlar. Bugün 03/05/2013 tarihinde geri dönüş yapan servis şefi Recep beyi de konuşmalarında neymiş 7 yıl kullanıyormuşumda 2 kere parça değişmişmiş yok 100 keremi değişmesi gerekiyormuş anlamadım art niyet arıyorum.16/09/2012 de yapmış olduğum bakım sözleşmesinin arkasına saklanıyorlar ki bakım sözleşmesi yılda bir kez yani 16/09/2012 de dolmuş oluyor kısacası 14 ay içerisinde 3 kez benzer hatayı biraz daha mantıklı düşünmüş olsalar 14 ay içerisinde tekrarlandığını anlayıp bana yıllık bakım sözleşmesi mazeretini uyduramıyacaklar. Hiç tavsiye etmiyorum. Çalışma arkadaşlarım bu mücadelemi gördüler onlar kararlarını verdiler.

  • Vaillant Temsilcisi24 Nisan 2013

    Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır Saygılarımızla, Vaillant 444 2 888

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön