18 Ekim 2016 #6713863

Vaillant Garanti Ücret Politikası Ve Teknik Servisi Yok!

2014 yılında Vaillant kombi satın aldım. Bu yıl genel bakım ve garanti konusu için değerli bir çalışanınız aradı. Fakat 2 yıllık garantili bakım ücretleriniz gerçekten çok yüksek ve emekli bir insan için çok fazla. Garanti ücretlerinizde her ne kadar kredi kartına taksit olanağı olsa bile aşırı derecede yüksek. Bu konuda hakkında öncelikle sizlerden gerekli hassasiyeti beklemekteyim. 2 yıllık yenileme konusunda fiyatta bana yardımcı olabileceğiniz kanaatindeyim.


Yeni bir Vaillant müşterisi olarak bu kadar yüksek bir ücretle karşılaşmak beni üzdü. Bu konu hakkında yardımlarımı beklemekteyim. Diğer bir konu ise Batman ilinde Vaillant sabit yetkili teknik servisin bulunmaması çok ilginç ve şaşırtıcı bir durum. Oldukça fazla müşteriniz olmasına rağmen ve acil durumlarda yetkili sabit servisinin ilimizde olmaması büyük bir problem. Bu iki konuda sizden yardım bekliyorum!

Davut 990 Okunma

Cevaplar

 • Davut'un Teşekkür Mesajı19 Ekim 2016

  Sayın Vaillant ailesine başta güldane hanım efediye, hAKAN beye, Adana dan hüseyin beye göstermiş olduklar ilgi alakadan dolayı çözüm aşamasında her türlü kolaylığı bilgiyi paylaştıkları için sonsuz teşekkürlerimi arz ederim selamlar saygılar sunuyorum... . Davut T.

 • Davut19 Ekim 2016

  Sayın Vaillant ailesine tabi ki beni arayıp birebir olarak aydınlatan çözüm noktasında her konuda bilgi veren sayın güldane hanım efendiye Adana vaillan tan bizati arayan gayet bilgilendirici aydınlatıcı bilgiler veren hüseyin beye sonsuz teşekkürlerimi arz ederim çalışma hayatınızda üstün başarılar diliyorum selam ve saygılarımla... Davut türker.

 • Vaillant Temsilcisi19 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Başvurunuz ile ilgili değerlendirme süreci tamamlanmış olup, tarafınıza sözleşme ücretleri ve servis hizmeti sırasında da sözleşme yapılabileceği bilgisi verilmiştir. Saygılarımızla, Vaillant – Tüketici Deneyimi Yönetimi www.vaillant.com.tr 444 2 888

 • Vaillant Temsilcisi18 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve geri bildirimlerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Deneyimi Yetkilimiz, başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Süreç içerisinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Tüm başvurularınız için,Türkiye’nin her yerinden 444 2 888 no’lu Çözüm Merkezimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Vaillant – Tüketici Deneyimi Yönetimi www.vaillant.com.tr 444 2 888

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön