05 Ocak 2015

Vaillant Çağrı Merkezi 3 Gündür Servis Yönlendirmedi

3 gün önce bozulan kombim bugün itibarı ile ne call center, ne de servis ekipleri tarafından çözümlenmedi. Call center müşteri ile iletişim ve servisin yönlendirilmesi konusunda hem yetersiz, hem de ilgisizdir. Dün gelmesi gereken servis ekipleri (perşembe ilk gün kota doluymuş buz gibi evde kaldık) hem gelmedi, hem telefonda call center'dakileri uyarmama ve mutlaka takip etmelerini rica etmeme rağmen dün gece 12' ye kadar gelmediler.

Dün akşam 21:00 'de arayıp hala gelmediklerini ifade etmeme rağmen bir sonuç alamadım. Gece 23:39' da 4442888 numarası beni sadece 1 kez çaldırarak telefonu kapatmışlardır. Bu sabah tekrar aramamda da bana telefon ile arayıp ulaşamadıklarını ifade etmişlerdir.

İsmail 2.106 Okunma

Cevaplar

  • İsmail11 Ocak 2015

    perşembe günü başlayan servis süreci, pazar akşam 18:00 de gelen servis ile çözüme ulaştı. Bu süre zarfında , gerek çağrı merkezinin sorunu yönetme şekli gerekse servisin evime planlanma zamanı beni çok mutsuz etmiştir. planlanan servis saatine uyulmadığı gibi , şikayet ettiğimde önerilen servis saati de gece 00:00 - 01:00 oldu. En sonunda bildiğiniz gibi yapın dedim ve çağrı merkezi ile daha fazla muhatap olarak sinirlerimi bozmak istemedim. sonuçta bu aldığım herhangi bir ürün değil, kış günü ısınma sorunundan bahsediyoruz. Eğer benim yaşadığım bölgede servis yoğun ise ona göre ek servis atarsınız , bu işi bu ekibin yönetemediğini gösterir. Sorunum pazar akşam çözüldü ama ne bir özür ne de gerekli önlemleri aldıklarına dair bir bilgi almadım. Saygılarımla, ismail Kahraman

  • Vaillant Temsilcisi05 Ocak 2015

    Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Vaillant 444 2 888

  • İsmail04 Ocak 2015

    Şikayetim üzerinden 1 gün geçti, daha gün gece bu mesajı yazdıktan sonra konuştuğum Demet hanım pazar sabahı 11 e kadar geleceklerini merkezden teyid almış olmasına rağmen bu sabah tekrar yaptığım görüşmede 18:00-20:00 arasında servisin planlandığını öğrendim. Hala bekliyorum, umarım tüketici ile dalga geçen çağrı merkezleri için de bir mahkeme yolu vardır. Ya da çağrı merkezini ciddiye almayan bir servis ağı ile Vaillant gurur duyabilir. Sesim yettiğince bu şikayetimi her ortama taşıyacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön