Vaillant Periyodik Şikayetleri

(11 şikayet)

İbrahim'in Teşekkür Mesajı

Vaillant müşteri hizmetleri tarafından yaratılan mağduriyetim, firmanın ilgili departmanında çalışan Fatma Hanım'ın takibi ile hızlı bir şekilde çözümlendiği için kendisine teşekkür ederim. Firmanın bundan sonra müşterilerini bu şekilde mağdur etmemesini temenni ediyorum. Sikayetvar.com platformuna da mağduriyetimin hızlıca giderilmesindeki etkisi dolayısıyla da ayrıca teşekkür ederim.
06 Şubat

Berkay'ın Teşekkür Mesajı

Hakkım olan bir hizmetin, uzun müşteri hizmetleri konuşmaları, şikayetler ve cevap beklenen mailler sonrası Vaillant servis yapısının ve müşteri hizmetlerinin yetersizliğini açığa çıkarmıştır. Firmanın asıl yapması gereken işi, "sikayetvar.com" gibi kitlelere ulaştıran (korkutan) yapının Vaillant markasını hızlı çözüm üretmeye zorlaması düşündürücüdür. Size sunulan ve avantajlarıyla anlatılarak satılan, parasını verdiğiniz hizmetin sağlanması için ortaya çıkan zaman kaybı ve uğraşı sonucu randevuyu ayarladığınız için teşekkürler.
13 Aralık 2017

Salim'in Teşekkür Mesajı

Servis tarafından arandım ve bakim için 23 Aralık'a randevu verildi. Şikayetim neticesinde bir sonuç alabildim. Benim anlayamadığım, madem sorun bir şekilde çözülebiliyor, sayısız kez servisi aramalarıma rağmen niye çözüme ulaştırılmadi. İlla ki şikayet etmek mi zorundayız? Bu her iki taraf için hem zaman kaybına, hem de gereksiz strese sebep oluyor. Yine de çözüme ulaştırarak, randevu verdiğiniz için teşekkür ederim.
09 Aralık 2017
Vaillant

Eylül ayında kombim yeni olduğu için garanti kapsamında ücretsiz servis için telefon açtım. 25 Ekim’e servis için zaman verdiler. Görüşmede evi yeni aldığım için kaydın benden önceki ev sahibine ait olmasından …

07 Aralık 2017

Salih'in Teşekkür Mesajı

Buraya yazdığımın ertesi günü servis geldi. Kombiyle ilgilendiler. Teşekkürler.
04 Aralık 2017

Armagan'ın Teşekkür Mesajı

Vaillant olarak bunca zaman sonra para iadesini yaptıklarını söylediler.İlgililere Teşekkür ederim
27 Kasım 2017

Hüseyin'in Teşekkür Mesajı

Sayın Vaillant yetkilileri. Evimde kullanmış olduğum yoğuşmalı kombi için bakım yapılmasını istemiştim. Servis bakımı başvurumdan 2,5 ay sonra yetkili eleman tarafından yapılmıştır. Geçilmelide olsa yapılan bakım için teşekkür ederim. Selamlar
27 Kasım 2017
Vaillant

Kombimin periyodik bakımı için iki kez aradım. Bakım kotasının dolu olduğunu söyleyerek, bakımı yapmıyorlar. Oysa parasını iki sene önce aldılar.

19 Kasım 2017

Emine'nin Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim
Vaillant

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

03 Kasım 2017

Emrah'ın Teşekkür Mesajı

Hızlı geri dönüş ve nezaketleri için Vaillant Temsilcisi'ne teşekkür ediyorum.
03 Kasım 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön