Vaillant Bakım Su Şikayetleri

(47 şikayet)

Mikail'in Teşekkür Mesajı

Yardım. Destek ve yönlendirmelerinden dolayı Vaillant Çukurova Bölge Müdürü Hüseyin Bey'e, Elit Adana Vaillant Bayisi Murat Bey'e ve Servis elemanı Tunahan Bey'e teşekkür ederim.
03 Ocak

İbrahim'in Teşekkür Mesajı

Nihayet benimle alakadar olup, sorunumun çözümü ile ilgili ikna edici konuşmasından ve ilgisinden dolayı firma yetkilisi Oğuzhan bey`e teşekkür ederim.
22 Aralık 2018
Vaillant

Vaillant teknik servisinin ve müşteri çözüm merkezinin kombiye zarar vermesinden ve ilgisizliğinden şikayetçiyim. Kiracı bulunduğum evde 18 yaşında bir Vaillant var. Düzgün çalışan kombinin ömrünü uzatmak maksa…

26 Kasım 2018

Ebru'nun Teşekkür Mesajı

Şikayet biriminden Binnur Hanim’a ivedi bir şekilde aldığı aksiyon ve sonucunu takibi dolayısıyla çok teşekkür ediyorum.
23 Kasım 2018

Koray'ın Teşekkür Mesajı

Firma yetkilisi hanımefendi gerçekten konunun takipçisi olup çok hızlı bir şekilde çözülmesini sağladı. Kendisine ilgisi ve desteği için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca servise gelen teknik arkadaş da çok bilgili ve medeni bir insandı. Ona da tekrar teşekkür ederim.
18 Kasım 2018

Mehmet'in Teşekkür Mesajı

Vaillant ilgililerine çok teşekkür ederim. Yarım saat içinde dönüş yapıldı ve ertesi gün de gelip sorunu çözdüler.
15 Kasım 2018

Ebru'nun Teşekkür Mesajı

Sorun çözüldü. Teşekkür ederim.
12 Kasım 2018

Veysel'in Teşekkür Mesajı

İrem hanımı'in ilgisi ve çözüm üretmesiyle iade ücretini aldım. Çok teşekkür ederim İrem hanım. Müşteri memnuniyeti için çalışmak bu olsa gerek.
07 Kasım 2018
Vaillant

Vaillant kombimin su basıncı düşmesi sonucu servis talep ettim ve 285 TL karşılığı bakım yapılacağını ve arızamın giderileceği söylendi ve ücreti ödedim. Servis geldi yaptık dedi ve gitti. Daha sonra su basıncı…

22 Ekim 2018

Yasemin'in Teşekkür Mesajı

Vaillant firmasına özellikle İrem hanıma ilgilerden dolayı ve sorunumu çözdükleri için çok teşekkür ederim.
02 Ekim 2018
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları