29 Mart 2013

Vaillant Türkiye Müşteri Memnuniyeti Ödülünü Hak Etmiyor!

Müşteri numaram 160343 Vailant kalitesine güvendiğimiz için tercih ettiğimiz ve 2 def extra garanti süresini uzattığım cihazım artık çalışmıyor, nedeni ise bence sizi şaşırtacak ama cihazıma extra garanti süresince satın aldığım bakım hizmetlerinde bozuldu.

Cihazın yaşatılır, uzun ömürlü ve verimli kullanımına ait bakımlar yapılmak yerine sadece basitçe temizlendiğini Bölge Müdürünüz*** Beyden örgendim. Ne yazık ki ***bey sayesinde Vaillant ve Vaillant Türkiye'nin Kalite ve yaşatılır uzun ömürlü cihazları konusunda veya Müşteri Memnuniyeti konusunda aldığınız ödüllere tarafımdan şüphe ile bakılmaktadır .

Volkan 1.104 Okunma

Cevaplar

  • Volkan01 Nisan 2013

    Değerli Vaillant Türkiye Yönetimi Dikkatine Vaillant firma müşteri memnuniyetime ile ilgili şahsımda oluşan güven ve inancım sarsılmışken,Sn Özlem Oktay Hanımın şikayetim sürecini adeta bir yakınım gibi takip ediyor olmasında duyduğum memnuniyeti tarif etmekte zorlana bilirim,ama Mükemmel diye bilirim.Hiçbir detay ve adımı atlamadan takibi ve desteği profesyonel bir Vaillant müşteri olmanın özel ve önemli olduğunu hissettirmiştir. Şikayetim hızlıca ve değer verilerek çözüldüğünü tüm Vaillant kullanıcılarına ve ilerde Vaillant ailesine katılmak isteyenlere bildiririm. Teşekkürler Vaillant Türkiye... Saygılarımla Volkan Köseoglu

  • Vaillant Temsilcisi29 Mart 2013

    Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır Saygılarımızla, Vaillant 444 2 888

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön