25 Ekim 2016

Vaillant Sonuç Alamadım!

Vaillant kombi bağlantısı için cihaz gaz bağlantı rekoru gerek oldu. Ankara'da 10 gündür aramama rağmen bulamadım. Bu konuyu Vaillant şikayet merkezine ilettiğim halde bir sonuç alamadım. Bu malzemeyi nasıl temin edeceğime dair bilgide verilmedi. Hala bekliyorum.

Cihangir 1.138 Okunma

Cevaplar

 • Cihangir28 Ekim 2016

  Evime viallant kombi değil başıma bela almışım. 10 10 2016 tarihinde yetkili servisi çağırdım. Servis geldiğinde yukarıda belirtilen parçanın eksik olduğunu bunu temin etmemizi söyledi. Bunun üzerine kombiyi satan Ankara merkezde Özbek tic. Ltd. Şti. De veli Özbek i aradım. 2 veya 3 gün içerinde getirteceğini söyledi. 3 gün sonra aradığımda telefonuma çıkmadı, beni hiçbir şekilde haberdar etmedi. Bu parçayı Ankara tüm bayiilernde aramama rağmen temin edemedim. Bunun üzerine viallant çözüm merkezini aradım bana verilen tüm bayiileri arama rağmen bulamadım. Daha sonra viallant şikayet merkezinde isminin bilnur hanımla görüştüm bu parçanın sipariş edildiğini söylediler. Ancak günler geçmesine rağmen parça gelmedi bilgi verimedi. Beni tekrar satıcı bayii veli Özbek e yönlendrdiler. Veli Özbek beni yine bir hafta oyalayarak parçayı getirmedi. Bu arada eşim ve ben grip hastası olduk.

 • Cihangir28 Ekim 2016

  evime viallant kombi değil başıma bela almışım.10 10 2016 tarihinde yetkili servisi çağırdım.servis geldiğinde yukarıda belirtilen parçanın eksik olduğunu bunu temin etmemizi söyledi.bunun üzerine kombiyi satan ankara merkezde özbek tic.ltd. şti.de veli özbek i aradım.2 veya 3 gün içerinde getirteceğini söyledi.3 gün sonra aradığımda telefonuma çıkmadı,beni hiçbir şekilde haberdar etmedi.bu parçayı ankara tüm bayiilernde aramama rağmen temin edemedim.bunun üzerine viallant çözüm merkezini aradım bana verilen tüm bayiileri arama rağmen bulamadım.daha sonra viallant şikayet merkezinde isminin bilnur hanımla görüştüm bu parcanın sipariş edildiğini söylediler.ancak günler geçmesine ragmen parça gelmedi bilgi verimedi.beni tekrar satıcı bayii veli özbek e yönlendrdiler.veli özbek beni yine bir hafta oyalayarak parçayı getirmedi.bu arada eşim ve ben grip hastası olduk.

 • Cihangir27 Ekim 2016

  Daha önce de bu şekilde klasik cevaplar alıyoruz. Ancak bizim sorunumuzda bir deyişme olmuyor. Anlaşılyor ki şikayet merkezinizide eğer varsa bir üst kuruma şikayet etmek gerekiyor. Şiketiniz hakkında maddi ve manevi dava açacağım. Başkasına yapımaması için belki örnek olur.

 • Vaillant Temsilcisi25 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve geri bildirimlerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Deneyimi Yetkilimiz, başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Süreç içerisinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Tüm başvurularınız için,Türkiye’nin her yerinden 444 2 888 no’lu Çözüm Merkezimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Vaillant – Tüketici Deneyimi Yönetimi www.vaillant.com.tr 444 2 888

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön